FB pixel

Gabriela Bosáková 

Jsem vizážistka a vlasová stylistka

Jmenuji se Gabriela Bosáková Lukaševič. Specializuji se jednak na nevěsty a jejich svatební líčení a účesy a dále se zaměřuji na líčení a účesy na plesy (maturitní, atp.) a jiné slavnostní události. Nevěsty si mě pro svůj velký den vybírají již několikátým rokem a proto mám se svatbami všech druhů a stylů zkušenosti. Mezi mé služby patří nejen svatební líčení a účes pro nevěstu a svatebčanky, ale i konzultace a poradenství o celkovém stylingu nevěsty. Maturantky a milovnice plesů si u mně podobně jako nevěsty s oblibou objednávají kompletní servis (večerní líčení + účes).

 

Mezi další z nejžádanějších služeb patří fotomakeup. Ženy a dívky, které chtějí na profesionálních fotografiích vypadat perfektně, volí tuto službu profesionálního líčení a vlasového stylingu. Fotomakeup obvykle využívají i budoucí maturantky na svá třídní tabla.

 

Vím, že v tomto oboru je potřeba se stále vzdělávat a i já svou kvalifikaci neustále obnovuji a účastním se kurzů líčení tak, abych držela krok s novými trendy v líčení a tvorbě účesů.

 

Působím především ve Středočeském kraji – Kladno, Praha ,Rakovník,Kralupy a okolí, ale není problém za Vámi dorazit i dál.